Září 2011

Úvodem

28. září 2011 v 17:16 | Jannie
Úvodem bych vám chtěla říct, že na tento blog budu přidávat pouze povídky, které sama píšu.Nejedná se o žádné zkopírované nápady ani o FF, které ale také píšu.Pokud máte zájem o moje povídkyna téma HP můžete si přečíst buď...
amateur-graphics -- blog, kde přidávám jak svou grafickou tvorbu a fotky, tak povídky
hp-povidky-pro-kazdeho -- na tomto blogu jsem pouze spoluautorka, najdete zde dvě moje kapitolové povídky a řadu drabble a jednorázovek, také jednu báseň
Tento blog jsem založila pro tento účel:
Chci zveřejňovat svoji tvorbu, a to povídky jako samotné.Na blogu se mi to míchá i s grafikou a kresbami, takže většinou na psavosti nezbyde místo.Myslím, že se můžu označit za dobrého pisálka, ale stále sbírám zkušenosti a učím se novým stylům.Nejčastěji píšu romantiku, ale občas se vrhnu i na drama se špatným koncem.Nikdy bych ale nepsala nějaké nechutnosti.
Moje povídky můžete okomentovat, ohodnotit, zkritizovat, ráda si poslechnu co jim chybí a co dělám špatně nebo naopak v čem vynikám.Pokud sami píšete, nechte zde odkaz a já si přečtu zase vaše písemnosti.
Tolik úvodem, přeji vám hezký požitek z četby až přidám nějaké ty povídky.
Vaše Jannie

PS:Prosím o dodržení autorských práv.Nikomu nedělá dobře, když se jeho vlastní povídka objeví na cizím blogu, jako ukradená tvorba.Buďte originální, každý má v sobě nějakého toho ducha.Když vám nejde psaní, tak určitě něco jiného.

Povídky na téma týdne - vyberte si

28. září 2011 v 17:00 | Jannie
Seznam povídek na téma týdne