Kopretina- 8.kapitola

23. února 2012 v 10:06 | Ella |  Kopretina


Konečně po několika týdnech jsem napsala další kapitolu a můžu říct, že když jsem ji vymýšlela smála jsem se. Konečně po dlouhé době. Tak jsem zvědavá jak se vám to bude líbit. Hezké počtení.

,, To jsi udělala schválně, Zuzano!" zamračím se na Zuzku, když dojdu ke stolu.
,, Ne!" hájí se. Zvednu nechápavě obočí.
,, Tak proč jsi mi nedošla pomoct!"
,, To bys chtěla vědět, co?!" usměje se.
,, V klidu. Fajči trávu." směje se zhuleně Vítek.
,, Mohl by, jsi přestat hulit?" požádám ho. ,, Já tě pak zpátky tahat nebudu!"
,, Nemusíš mě tahat! Nemusíš nic! Odnesou mě tady ty krásný holky." Usměje se mile na blondýny.
,, Nevím jak vy, ale já bych už šla. Bude jedna hodina. A já jsem utahaná jak kotě." Namítne Zuzka.
,, Jdem! Nemíním se tady dívat, na ty ožralce." Odfrkne si Lucka.
,,Co Ondra? Usmířili jste se?" vyzvídám ve stanu, když se Zuzkou usínáme. Zuzka se protáhne a zívne.
,, A jo. Jde to. Pozval mne na dovolenou do Itálie." Řekne nevzrušeně.
,, Páni. A co ty na to? Padla jsi mu kolem krku!" směji se. Nejspíš jsem to večer přepískla s alkoholem a s trávou, kterou jsem vyhulila po cestě ke stanům. Místo za deset minut, jsme se dostali do stanu za půl hodiny. Nikdo si totiž nepamatoval kde jsme se odpoledne uhnízdili.
,, Nevím. Nevím jestli mu mám vůbec věřit. Řekne ti to zhulený a s alkoholem v krvi. Nevím co si mám myslet. Kdybych se mu vrhla do náruče, tak bych byla ráno za trapku co si vymýšlí. A kde by ten na to vzal." Vzdychne unaveně.
Chvilku jen tak ležíme vedle sebe a přemýšlíme. Nakonec se převalím na druhý bok a popřeju Zuzce dobrou noc. Neuběhnou ani dvě minuty a uslyšíme divné škrábání. Nejdřív si toho nevšímám,ale jakmile se ozve i hluboké zachrochtnutí trochu se vyděsím.
,, Slyšíš to?"
,, Co?" vyletí Zuzka polekaně do sedu.
,, To.." nedořeknu, protože se ozve ne zrovna tiché klapání, které trvá asi čtvrt minuty a pak se ozve chrochtání.
,, Co to je?" vydechne vylekaně Zuza.
,, Asi jsme zhulené." Vysvětlím si to.
,, No já teda… já ne." Zuzka zírá s otevřenou pusou a vykulenýma očima.
Najednou uslyšíme čvachtání a škrábání. Nakonec někdo začne najednou rozepínat náš stan. Nahrneme se až nakonec stanu a přemítáme v hlavě všechny hrůzné příšery a scénáře, které by se teď mohli udát. Když ten co se snaží dostat do našeho stanu dokončí tah se zipem obě dvě ani nedýcháme. Představujeme si někoho od drákuly až po nějakého čerta. Přinejlepším nějakého opilého motokáře. V tom se rozehraje písnička od skupiny Segment.
,, Kdo zas otravuje!" zakleje známý hlas. ,, Haló!" řekne nepříjemně. ,, Vole co otravuješ? Patriku ty idiote." Směje se Vítek. ,, Snažím se dostat do stanu. Kde jako jste?! Tady nikdo není." Škytne na konci věty. ,,Si věříš, vy by jste dělali větší bordel. Vole radši to vypni, nebo si pro tebe osobně dojdu!... Říkám ti, že ty ve stanu nejsi! A když to říkám já tak…" najednou se začne strašně smát. Tak jsem ho ještě nikdy neviděla. Zuzka se na mě nechápavě podívá. Zavrtím hlavou, toto není normální.
,, Ty si vůl! Já věděl,že ty bloncky nejsou…" nedořekne protože se zase začne nepříčetně smát. ,, Kámo, ty si kretén!" škytne Vítek a spadne na zem. ,, Já končím, ale jestli nejsi ve stanu tak… je to…" začne se zase smát a tentokrát už docela normálně. ,, Tak nezapomeň jít na záchod, nebo jestli se vybliješ Leničce do stanu!" řekne hrozivě, ale nakonec se začne zase smát.
,, Mám toho dost! Jdeme ho vypakovat." Řekne znuděně šeptem Zuzka.
,, Čekala jsi Voldemorta a místo toho opilí Víťa." Klátím se smíchy.
,, Jsem upíííííír!! Uááááá!" řekne hraně Vítek a já mám co dělat abych se nezačala řehtat. Nejspíš už položil telefon. ,, A teď vás všechny zabiju! Uáááá! Jsem Edward a miluju tě!" snaží se o co nejvíc sexy hlas, ale nějak se mu to nedaří. Nakonec se jeho hlava objeví ve stanu. Jakmile nás uvidí, s úsměvného obličeje se stane zmatený. Má rozčepýřené vlasy a vylekané oči. Vypadá jako jeho mladší brácha, když se cítí provinile.
,, Tak, a teď vystřízlivěl." Proříznu ticho.
,, Odpal Edwarde, Bela chce spát!" lehne si Zuzka naštvaně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jannie Jannie | Web | 23. února 2012 v 10:54 | Reagovat

Tak to jo! :D Nejlepší konec, Vítek se pěkně ztrapnil! :D Zlatíčko, kolikrát ti mám říkat o delší kapitoly?.D jestli to nepůjde po obrém, tak po zlém :DD Super kapitola, pravopisné chyby jsem ti řekla, pač sedš dva metry ode mě :d Tak příště ať je to delší :))

2 Huyana Huyana | Web | 23. února 2012 v 17:36 | Reagovat

Ani sa ti nečudujem, že si sa smiala, keď si to písala. Mňa táto kapitola tiež dosť pobavila. :D :D :D
Ten záver s Edwardom bol úplne super. :-D
Je tu len jedna vec, ktorú som najprv nechcela spomenúť, ale keďže sa už týka viacerých kapitol, radšej to napíšem. Niekedy mám naozaj chaos v tom, kto čo hovorí a kto je kto...skrátka tá ich partia je fakt početná a neviem...možno by si to mohla spraviť tak, aby sa to lepšie dalo odlíšiť. :-) To len ttaká maličkosť odo mňa. :-) A teším sa na ďalšiu kapitolu. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama