Zůstanu, navždy - 16.kapitola

9. srpna 2012 v 14:15 | Jannie |  Zůstanu, navždy

Táák, další část je tu. Je sice delší, ale nebudete litovat :D odhadem bych mohla napsat ještě čtyři pět kapitol a povídka bude u konce.

"A mám tě ty nechutnej parchante! Tak ty mě šmíruješ!" sykla ostře a rovnou mu vlepila pěkně peprnou facku. David na ni překvapeně hleděl a neměl slov. Tvář, kde dopadl Emin políček, okamžitě zrudla.

"Co to..." vydechl a nevěřícně na ni zíral. Byla tentokrát o něco vyšší než on a zuřivě se na něj chmuřila. Když však viděla jeho výraz, připadal jí strašně legrační a tak se tiše uchichtla.

"Tys...nevěděl, že o tobě vím, co?"

Ještě větší zmatek v jeho tváři znamenal ještě více smíchu. Nakonec si to však nenechal líbit a obrátil se k odchodu. Byl naštvaný.

"Počkej Davide, ale..to já bych měla být naštvaná, nemyslíš?"

Otočil se a ušklíbl se na ni.

"Byla to odplata." Pomalu se plížil blíž. "Za tamto."

Ema na okamžik stydlivě sklonila hlavu a když ji zvedla, Davidovi oči byly nebezpečně blízko. Překvapeně zamrkala.

"Odpouštíš mi?" zašeptala a vyklonila se z okna . Její ebenové, dlouhé vlasy se rozlily všude kolem a zahalily ji i Davida do sametové opony. Mladý muž na ně okouzleně hleděl a pak se s mírně pootevřenými ústy zaměřil na ni. V jeho očích spatřila touhu.

"Možná." hlesl. "Co mi dáš za odměnu?"

Je to možné, on s ní flirtuje! Ema se pousmála, ale pak jí oči zalily slzy.

"Mrzí mě to. Všechno. Ani nevíš, jak moc mě to trápilo. Od chvíle, kdy jsem ta slova vyřkla, jsem toho litovala a..." dál neměla slov. Zoufale na něj pohlédla.

"Už jsem ti odpustil." řekl rázně a usmál se. Potom senatáhl a políbil ji na rty. Byl to jen motýlí dotek, který se však vzápětí proměnil ve vášnivé naléhání. Pak se zastavil. Držel její tvář ve svých obřích dlaních a zasypával ji lehkými polibky. Ema měla zavřené oči a cítila se nanejvýš spokojeně. Nakonec mu věnovala dlouhý polibek a prsty mu zajela do vlasů.

"Pojď dovnitř." vyzvala ho. Okamžik na ni tupě civěl a pak se v jeho očích objevila touha. V rychlosti se vyhoupl do pokoje za ní, zavřel okno a přimáčkl Emu ke zdi. Jeho naléhavost nabírala na intenzitě a dívce nezbývalo nic jiného, než se mu podrobit. Pevně se k němu přitiskla.

Žár mezi nimi byl tak hmatatelný, že by sedal krájet. Jejich lačné ruce putovaly po těle toho druhého, rty se odmítaly rozpojit. Ema se marně snažila ovládat. Celou ji zaplavila touha, byla jako neřízená střela, jež se odmítala zastavit. Zavěsila se Davidovi na krk. On ji zase objal kolem pasu a něžnými, vášnivými, měkkými ústy putoval po jejím hrdle.

Pomalu dotápali až k posteli, kam se oba následně svalili. David dívku zatlačil pod sebe, když mu prsty zajela pod tričko, nedočkavě si jej svlékl a odhodil vedle postele. Ema okouzleně zírala na jeho vypracovaný hrudník. Jak je možné, že tak krásné tělo patří teprve sedmnáctiletému mladému muži, ptala se sama sebe. Její otázky však rychle zahnalo horečné toužení, které vyvolal dotyk jeho pokožky. Přejížděla mu dlaněmi po hrudi a lapala po dechu. Koutkem oka si všimla malé jizvičky na jeho břiše. Jizva po ráně.

Potom ucítila jeho prsty na okraji své košile na spaní. To ji vytrhlo z milostného opojení. Vyděšeně jeho ruku zachytila. "Ne.." hlesla.

Pod rouškou tmy spatřila na Davidově tváři šibalský úsměv. "Už jsem tě nahou viděl, Em."

Vzpomněla si na noc, kdy se netuše, že ji někdo pozoruje, svlékala. Pustila tedy jeho ruku a dovolila mu, aby jí přetáhl košilku přes hlavu. Nato její tělo pokryl ruměnec a ona se k němu okamžitě přitiskla. Slyšela jeho tiché zasténání.

Než však stihli učinit cokoliv dalšího, co by je posunulo kupředu, zaslechla Ema za dveřmi podivné zvuky. Kroky! Okamžitě se Davidovi vykroutila a šeptla: "Pod postel!" Neváhal a během pár vtěřinek byl ukrytý. Ema se ještě stihla zabalit do přikrývky a plácnout sebou na matraci, než se dveře tiše otevřely.

Emě bušilo srdce rychlostí jedoucího automobilu, málem se bála, že pukne.

"Emo?" zaslechla tichý šepot svojí matky. Nechtěla si s ní povídat zrovna teď a tak prostě ležela a nedala na sobě znát ani známku toho, že by byla vzhůru. Za pár okamžiků se za ní dveře zavřely. Ema pootevřela pravé oko. Vzduch byl čistý. Úlevně si vydechla a posadila se. Přikrývku si přidržovala u nahého těla.

David se po pár vteřinách zpod postele vyhrabal a opřel se pažemi o okraj postele. Svůdně se usmíval, až se Emě začala točit hlava.

"Tak co teď?"

Dívka s tichým smíchem zavrtěla hlavou. "Zkazila veškerou atmosféru."

Malinko se zachmuřil. "A to nám vadí?"

"Jistě."

Zachechtal se příliš nahlas a tak se Ema v rychlosti natáhla a umlčela ho svými rty. Tentokrát byl polibek něžný a laskavý. Pomalu si vychutnávali jeden druhého. Byl krátky, ale o to krásnější.

"Měl bys jít." zašeptala, když se od sebe odpoutali. Na jeho tázavě zvednuté obočí odpověděla pobaveným. "Mohla by se vrátit."

Přikývl a začal se shánět posvém tričku. Ema si mezitím nenápadně oblékla svou košili a doprovodila jej k oknu. Vyhoupl se ven do chladné noci a pak se otočil k ní. Světlo měsíce mu putovalo po krásné tváři, na níž se pomalu rozléval rošťácký úsměv.

"Máš poslední šanci si to rozmyslet."

"Potřebuješ se vyspat." Ema se opět vyklonila z okna a sledovala svoje vlasy, jak se kolem nich rozlévají. Davidovi se v obličeji usadil očarovaný výraz plný lásky. Jemně se políbili na rozloučenou. Ema však pocítila podivný pocit naléhavosti. Ještě než udělal dva kroky, tiše na něj zavolala. Otočil se. Byl plný očekávání.

"Miluju tě. A teď už mi to nevadí." zašeptala do noci. Dlouhým krokem se k ní vrátil a jejich rty se na okamžik střetly. Sotva popadali dech.
"Já tebe taky. Nesmírně." zašeptal jí do vlasů a pak se ztratil v noční temnotě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ×Ani× ×Ani× | Web | 9. srpna 2012 v 18:44 | Reagovat

pjekne.. :))

2 Liss Liss | Web | 9. srpna 2012 v 20:25 | Reagovat

Jé, to bylo tak... legrační :D konečně někdo, kdo je taky nenechá, aby to vyřídili už napoprvé. :D i když mně už dochází nápady. Matku jsem jako záminku ještě nepoužila...

3 Jannie Jannie | Web | 9. srpna 2012 v 20:56 | Reagovat

[1]:Díky

[2]: Moc děkuju :D no tak, nemůžou to vyřídit hned naráz :D musí se to natahovat :D

4 Liss Liss | Web | 9. srpna 2012 v 21:03 | Reagovat

to jsou přesně moje slova :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama