Září 2012

Au revoir

25. září 2012 v 18:12 | Jannie
Dlouho jsem se odhodlávala k nějakému razantnímu kroku tady na blogu. A nuže, nyní jsem ho opravdu udělala. Jelikož jsem nezvládala tři blogy ani o prázdninách, naivně jsem si myslela, že je budu stíhat, teď, ve školní rok je to daleko horší. Nestíhám ani jeden. Ačkoliv mě mrzí, že opouštím svůj grafický blog, který vedu již téměř druhým rokem, napadlo mě, že bude lepší všechny blogy spojit v jeden. Dalším plusem je spoluautorství s Ellou, již znáte z povídkového blogu. Přesto tento blog ani zbývající dva nesmažu, kdykoliv budete mít přístup ke starým příspěvkům.
A teď již zbývá jen říct au revoir amateur-graphics, jannie-povidky a jannie-sperky a přesunout se na nový, jehož adresu naleznete. ZDE.
Sbohem, věrní čtenáři

Slza

4. září 2012 v 20:00 | Jannie |  Básně

Vzal trochu vody slané
ždibec lásky plané
špetku smutku, neštěstí
zrnko radosti, rivalství

Potom všechno zamíchal
To, co vzniklo, lidem dal
v ně jejich očí vložil pláč
"Teď smutek nebo radost znač!"

Ta malá kapka radosti
smutku nebo starostí
teď provází lid náš
slza, královna všech krás.

Učitel Tance

1. září 2012 v 22:19 | Ella |  Jednorázové


Rozhodla jsem se napsat jednorázovou povídku. Ležela jsem tak na pohovce v obýváků a dívala se na Ženy v pokušení. A tenhle námět mi nějak napadl mozkové buňky natolik, že jsem si musela sednout a sepsat si myšlenky, které poslední dobou létali nějak kolem mě a já je nedokázala chytit a nějakým způsobem uspořádat do textu, který by pochopil každý kdo mi nevidí do hlavy. Tak přeji hezké počtení a komentujte.